WEB TASARIM & DESTEK

Kılıç Bilgisayar Web tasarım çözümleri olarak firmanızın web sayfasını güncel normlara uygun, doğru kodlama teknikleri ile ve hepsinden önemlisi şirketinize yepyeni ufuklar açarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacak şekilde tasarlıyoruz.

Bilgisayar Web Çözümleri Dilovası - Kılıç Bilgisayar

Web sayfanızın sizin için sadece bir reklam aracı olmadığını, müşterilerinizle yedi gün yirmidört saat iletişim kurabileceğiniz bir mağaza olduğunu biliyoruz. Web projenizin tasarım sürecinde sizinle iletişim kurarak sayfanızın en yüksek kalitede hazırlıyoruz.

Web Sayfanızın Tasarım Süreci

 • Proje oluşturma ve Fiyatlandırma
 • Ön Tasarım ve İçerik oluşturma
 • Altyapı ve İçerik Girişleri
 • Proje Tamamlama ve Yayına aktarılma

Proje oluşturma ve Fiyatlandırma

Müşteri temsilcimiz firma yetkiliniz ile bir araya geldiği görüşmeler neticesinde edinilen izlenimler ve sektörünüzdeki firmalar hakkında yapılacak olan araştırma sürecinden sonra size en uygun proje çalışması satış birimimize sunulur.

Satış birimimiz elde edilen projeyi tasarım ekibimiz ile birlikte değerlendirerek hem projenin uygunluğu hem de işin işlem süreci belirlenir.

Bu aşamalardan sonra proje fiyatlandırılarak tarafınıza proje detayları ve fiyat teklifi olarak sunulur.

Ön Tasarım ve İçerik oluşturma

Tamamlanan proje ve fiyatlandırma çalışmasının ardından varılan mutabakat sonucu uzman ekibimiz tarafından web sayfanızın ön görsel çalışmasına başlanır. İşinde uzman web tasarımcılarımızın günün normlarına uygun ve en güncel teknikleri kullanarak hazırladıkları web sayfası ön tasarımı size sunularak tamamlanır.

Bu arada sayfalarda kullanılacak içerikler sizinle iletişime geçilerek, sizden istenecekler bizim tarafımızdan oluşturulacak olanlar tamamlanır. Toplanan içerikler metin editörümüz tarafından derlenerek imla hataları kontrol edilir ve kullanılacak hale getirilir.

Altyapı(Kodlama) ve İçerik Girişleri

Web Sayfası ön tasarımının tamamlanmasının ardından web sayfanız için en son kodlama teknikleri kullanılarak hazırlanan web sayfası altyapı güncelleme paneli oluşturulur. Oluşturulan bu web sayfası güncelleme paneli kullanılarak tamamlanan web sayfası içerikleriniz web sayfanıza adapte edilir.

İçerik girişlerinin tamamlanmasının ardından metin editörümüz son kontrolleri yaparak oluşabilecek hata riskini minimuma indirger.

Proje Tamamlama ve Yayına aktarılma

Tüm görsel tasarımlar tamamlanır içerik girişleri biter ve kontroller tamamlandıktan sonra proje sizin onayınıza sunulur. Onayınız alındıktan sonra web sayfanız yayına aktarılır.


WEB SİTESİ Check-UP

Web Sayfanız Kenarda Dursun Diye Yapılmış Bir Projeden İbaret Değil...


Web tasarım Dilovası - Kılıç Bilgisayar

Web Sayfaları ile ilgili olarak en çok alınan şikayet firmaların ticari anlamda pek fazla geri dönüşüm alamamasıdır. Bunun en büyük sebebi öncelikle sitenin gerekliliklerinin belirlenmemesi ve eksiklerin giderilmemesidir. Araştırmalar göstermektedir ki SEO uygunluğu olan sayfalar arama motorlarında daha üst sıralarda yer almakta; dolayısıyla rakiplerine oranla ticari anlamda daha kazançlı olmaktadırlar.

Peki, sizin siteniz ne durumda biliyor musunuz?

Eksiklerinizi öğrenip gidermek ve bugünkü piyasa koşullarında rakiplerinize fark atacak faydayı sağlamak için sizde biran önce web sayfanıza Check-Up yaptırmalısınız.

Check-Up Nedir? Web Siteme Nasıl Check-Up Yaptırabilirim?

Başvurunuzla birlikte web sitelerinin etkinliğini ölçmeyi amaçlayan ve her sektördeki şirketlerin web sitelerine özel olarak uygulanan Check-Up sürecinizi başlatırsınız. Bu süreç Kılıç Bilgisayar Web Çözümleri tarafından firma yetkilisine yöneltilen, web sitesinin şirkete sağladığı ticari faydalar üzerine odaklanan sorular ve sitenin incelenmesi sonucunda yapılan değerlendirmelerden ve tarafınıza sunulan detaylı rapordan oluşmaktadır.

Check-Up Sonucunda Aşağıdaki Sorulara Çözümler Sunulacaktır;

 • Web Sitenizden Yeni Müşteriler Kazanmak İçin, Yapmanız gerekenler Nelerdir?
 • Web siteniz arama motorlarında nasıl görünüyor, kaçıncı sırada çıkıyor?
 • Arama motorları web sitenizi çözümleyebiliyor mu?
 • Web sitenizin arama motorlarındaki değeri nedir?
 • Sitenizde kurallı içerik, kod düzeni ve uyumu var mı?
 • Görsel Tasarım Günün Trendlerine ne kadar uygun?
 • İçerik yapısı Ürün ve Hizmetlerinizi Ne kadar Yansıtıyor?
 • Siteniz ile ilgili detaylı istatiksel bilgi alabiliyor musunuz?